Z ogromną radością informujemy, że I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu otrzymało certyfikat „Szkoła z Życiem” od Fundacji DKMS za zaangażowanie społeczności szkolnej w projekt #Komórkomania.
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i osobom, które włączyły się w działania promujące ideę dawstwa krwiotwórczych komórek macierzystych i wspieranie osób walczących z nowotworami krwi. Razem pokazaliśmy, że nawet mały gest może dać komuś nadzieję na zdrowie i życie.
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i otwarte serca!
Informacja prasowa: I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu