Laptopy dla dzieci mieszkających w domach dziecka w Radymnie

  • Wydrukuj
  • Email
  • Laptopy dla dzieci mieszkających w domach dziecka w Radymnie. Powiat jarosławski przekazał sprzęt niezbędny do nauki zdalnej dzieciom mieszkającym w Domu Dziecka w Radymnie oraz tym przebywającym w rodzinach zastępczych. Wydano 58 laptopów w ramach projektu realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Relacja TVP3 Rzeszów dostępna jest TUTAJ Stanisław Kłopot, starosta jarosławski - Mamy 58 laptopów z oprogramowaniem, 3 ozonatory, dwa komplety wyposażenia miejsc potrzebnych do izolacji w razie potrzebnej kwarantanny oraz środki ochrony indywidualnej przed Covid 19. To wszystko trafi do domu dziecka i rodzin zastępczych, które funkcjonują u nas na terenie powiatu jarosławskiego w ramach projektu wsparcia dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej. Barbara Argasińska, wychowawca Domu Pod Lipami i Lipowego Zakątka w Radymnie - W domu dziecka brakuje nam laptopów, przede wszystkim trzeba powiedzieć, że przedtem na jednym laptopie pracowało kilkoro dzieci, a teraz jak każdy wychowanek będzie miał możliwość pracy indywidualnej, to jest dla nas bardzo duża pomoc. Dzieci będą miały możliwość indywidualnie pracować, bo teraz jest nauka zdalna, a nam jako wychowawcom też laptopy ułatwią pracę edukacyjną i pracę wychowawczą z dziećmi. Informacja: TVP3 Rzeszów, Aktualności.

Powiat jarosławski przekazał sprzęt niezbędny do nauki zdalnej dzieciom mieszkającym w Domu Dziecka w Radymnie oraz tym przebywającym w rodzinach zastępczych. Wydano 58 laptopów w ramach projektu realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Relacja TVP3 Rzeszów dostępna jest TUTAJ

Stanisław Kłopot, starosta jarosławski - Mamy 58 laptopów z oprogramowaniem, 3 ozonatory, dwa komplety wyposażenia miejsc potrzebnych do izolacji w razie potrzebnej kwarantanny oraz środki ochrony indywidualnej przed Covid 19. To wszystko trafi do domu dziecka i rodzin zastępczych, które funkcjonują u nas na terenie powiatu jarosławskiego w ramach projektu wsparcia dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej.

Barbara Argasińska, wychowawca Domu Pod Lipami i Lipowego Zakątka w Radymnie - W domu dziecka brakuje nam laptopów, przede wszystkim trzeba powiedzieć, że przedtem na jednym laptopie pracowało kilkoro dzieci, a teraz jak każdy wychowanek będzie miał możliwość pracy indywidualnej, to jest dla nas bardzo duża pomoc. Dzieci będą miały możliwość indywidualnie pracować, bo teraz jest nauka zdalna, a nam jako wychowawcom też laptopy ułatwią pracę edukacyjną i pracę wychowawczą z dziećmi.

Informacja: TVP3 Rzeszów, Aktualności.