Szlachetne zdrowie...

  • Wydrukuj
  • Email
  • Szlachetne zdrowie.... Dziś, 7 kwietnia, przypada niezwykły dzień... Nosi w sobie dwa ważne przypomnienia. To zarówno Światowy Dzień Zdrowia, jak również Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Szczególnie w tym ostatnim przypadku, dziękuję Wam wszystkim, którzy dbacie i pielęgnujecie nasze zdrowie i życie. Za Waszą wiedzę, kompetencje, zaangażowanie, empatię... Za te wszystkie cechy i przymioty, dzięki którym pacjent może powiedzieć "Dziękuję"! Proszę przyjąć moje podziękowania za każdy dzień pracy z pacjentem, ale szczególnie za ostatni rok, wtedy kiedy staliście na pierwszej linii walki z koronawirusem. Ta epidemia pokazała pryncypia i rzeczy ważne, o których często zapominamy. A jednym z nich jest przecież zdrowie! Starosta jarosławski Stanisław Kłopot

Dziś, 7 kwietnia, przypada niezwykły dzień... Nosi w sobie dwa ważne przypomnienia. To zarówno Światowy Dzień Zdrowia, jak również Dzień Pracownika Służby Zdrowia.

Szczególnie w tym ostatnim przypadku, dziękuję Wam wszystkim, którzy dbacie i pielęgnujecie nasze zdrowie i życie. Za Waszą wiedzę, kompetencje, zaangażowanie, empatię... Za te wszystkie cechy i przymioty, dzięki którym pacjent może powiedzieć "Dziękuję"!

Proszę przyjąć moje podziękowania za każdy dzień pracy z pacjentem, ale szczególnie za ostatni rok, wtedy kiedy staliście na pierwszej linii walki z koronawirusem. Ta epidemia pokazała pryncypia i rzeczy ważne, o których często zapominamy. A jednym z nich jest przecież zdrowie!

Starosta jarosławski Stanisław Kłopot