Drużyna tenisistów stołowych Sokołów S.A. Jarosław z medalem mistrzostw Polski!

• Drużyna tenisistów stołowych Sokołów S.A. Jarosław z medalem mistrzostw Polski!. Sezon 2020/2021 w LOTTO Superliga drużyna z Jarosławia kończy z brązowymi medalami. W rewanżowym spotkaniu półfinałowym fazy play off, co prawda przegrali z KS Dekorglass Działdowo 1:3, ale do finału zabrakło bardzo niewiele. W dwumeczu lepsi zaledwie o cztery akcje okazali się rywale jarosławskiego zespołu (sety 15:15, małe punkty 284:288) i to oni zagrają w wielkim finale. Reprezentantom powiatu jarosławskiego, po udanym sezonie i dostarczeniu wielu emocji kibicom, pozostaje kolejny już medal mistrzostw Polski. Zobaczcie relację TVP3 Rzeszów. Jest dostępna TUTAJ Gratulujemy!

Zobaczcie relację TVP3 Rzeszów. Jest dostępna TUTAJ

Gratulujemy!