Ranking Aktywności Powiatów i Gmin. Wysokie miejsce powiatu jarosławskiego w jednej z głównych kategorii!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Ranking Aktywności Powiatów i Gmin. Wysokie miejsce powiatu jarosławskiego w jednej z głównych kategorii!. W tegorocznym Rankingu Aktywności Gmin i Powiatów, przygotowanym przez redakcję Gazety Codziennej Nowiny, Powiat Jarosławski zajął 2. miejsce w kategorii "Wydatki majątkowe inwestycyjne za lata 2000 - 2020". - To duży sukces, biorąc pod uwagę, że wyprzedził nas jedynie Powiat Rzeszowski - komentuje wynik starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Jak informują organizatorzy rankingu, w okresie 21 lat najwyższa wśród powiatów ziemskich, skumulowana wartość wydatków majątkowych 541,9 mln zł. została zrealizowana przez Powiat Rzeszowski. Drugi w tym zestawieniu Powiat Jarosławski  zainwestował 364,9 mln zł, a trzeci Powiat Jasielski 334,2 mln. Wyniki opracowano na podstawie danych przekazanych z Głównego Urzędu Statystycznego. Udział w rankingu był bezpłatny, a wszystkie wyniki i kategorie rankingowe dostępne są z dzisiejszym, papierowym wydaniem GC Nowiny (15 grudnia).

W tegorocznym Rankingu Aktywności Gmin i Powiatów, przygotowanym przez redakcję Gazety Codziennej Nowiny, Powiat Jarosławski zajął 2. miejsce w kategorii "Wydatki majątkowe inwestycyjne za lata 2000 - 2020". - To duży sukces, biorąc pod uwagę, że wyprzedził nas jedynie Powiat Rzeszowski - komentuje wynik starosta jarosławski Stanisław Kłopot.

Jak informują organizatorzy rankingu, w okresie 21 lat najwyższa wśród powiatów ziemskich, skumulowana wartość wydatków majątkowych 541,9 mln zł. została zrealizowana przez Powiat Rzeszowski. Drugi w tym zestawieniu Powiat Jarosławski  zainwestował 364,9 mln zł, a trzeci Powiat Jasielski 334,2 mln. Wyniki opracowano na podstawie danych przekazanych z Głównego Urzędu Statystycznego. 

Udział w rankingu był bezpłatny, a wszystkie wyniki i kategorie rankingowe dostępne są z dzisiejszym, papierowym wydaniem GC Nowiny (15 grudnia).