Sportowy talent z powiatu jarosławskiego na Mistrzostwach Europy!

• Sportowy talent z powiatu jarosławskiego na Mistrzostwach Europy!. Piłkarz ręczny pochodzący z Pruchnika – Miłosz Wałach, znalazł się w składzie na mecz z Hiszpanią, w Mistrzostwach Europy 2022 w piłce ręcznej. Dwudziestoletni bramkarz to wychowanek Jedynki Pruchnik. Swój sportowy talent rozwijał  jako gracz Juvenii Rzeszów. Później grał w Vive Kielce, a wraz z tym zespołem w Lidze Mistrzów. Obecnie broni bramki w klubie Torus Wybrzeże Gdańsk. Na meczu mistrzostw Europy z Hiszpanią, miał okazję reprezentować Polskę jako drugi bramkarz. To powód do dumy dla samego gracza i jego najbliższych, ale także dla nas, mieszkańców ziemi jarosławskiej. Serdecznie gratulujemy młodemu, utalentowanemu zawodnikowi oraz życzymy samych sukcesów!

272609116 622452328828247 731054051712060639 n