Walentynkowy... trening otwarty na strzelnicy "Anna".

• Walentynkowy... trening otwarty na strzelnicy "Anna".. Związek Strzelecki "Strzelec" Józefa Piłsudskiego zaprasza na otwarty, "walentynkowy" trening strzelecki na strzelnicy "Anna". Zaproszenie obowiązuje nie tylko pary! - Jedyne co będzie potrzebne to chęci i dobry humor, resztę zapewnimy my - mówią organizatorzy. Oprócz ochronników wzroku i słuchu w cenie jest opieka instruktora oraz szkolenie podstawowe: warunki bezpieczeństwa, postawy strzeleckie, omówienie budowy i zasady działania poszczególnych jednostek broni. W razie szczegółowych pytań organizatorzy zapraszają do kontaktu telefonicznego lub mailowego: tel.: 730 205 007; e-mail: strzelnica.anna@gmail.com - Szczególne podziękowania za wsparcie, chcielibyśmy złożyć na ręce Starosty Jarosławskiego, za objęcie naszego treningu patronatem honorowym - dodają Strzelcy. Szczegóły na plakacie poniżej:

W razie szczegółowych pytań organizatorzy zapraszają do kontaktu telefonicznego lub mailowego: tel.: 730 205 007; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Szczególne podziękowania za wsparcie, chcielibyśmy złożyć na ręce Starosty Jarosławskiego, za objęcie naszego treningu patronatem honorowym - dodają Strzelcy.

Szczegóły na plakacie poniżej: