Konkurs „Zbiórka szkła opakowaniowego”

• Konkurs „Zbiórka szkła opakowaniowego”. Zarząd Powiatu Jarosławskiego przy współpracy O-I PRODUKCJA POLSKA S.A. w Jarosławiu uprzejmie zawiadamia, że wzorem  lat ubiegłych organizuje Konkurs „SELEKTYWNA ZBIÓRKA SZKŁA OPAKOWANIOWEGO”. Do wzięcia w nim udziału organizatorzy zapraszają wszystkie szkoły z terenu Powiatu Jarosławskiego. Konkurs ma na celu podniesienie świadomości edukacyjnej młodzieży i troskę o środowisko naturalne. W związku z powyższym proszę o zainteresowanie konkursem nauczycieli, wychowawców, rodziców, młodzież i dzieci. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przekazanie do Wydziału Ochrony Środowiska, Leśnictwa i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Jarosławiu, zgłoszenia udziału w konkursie  w terminie do 14 października 2011 roku wg wzoru stanowiącego załącznik do regulaminu w którym znajdują się informacje dotyczące przebiegu konkursu. Dla laureatów konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody Starosty Jarosławskiego, a dla zwycięzcy zostanie zorganizowana dwudniowa krajowa wycieczka ufundowana przez O-I Produkcja Polska S.A.Regulamin konkursu.