Kocham, więc badam!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Kocham, więc badam!. Starosta jarosławski Stanisław Kłopot oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Jarosławiu zapraszają do udziału w akcji „Kocham, więc badam!”.  Jej ogólnopolskim organizatorem jest Fundacja Słoneczna Przyszłość. Akcja ma na celu wykonanie bezpłatnych badań przesiewowych USG u dzieci w wieku od 9 miesięcy do 12 lat. Specjalistyczny badania potrwają przez dwa dwa dni – 2 i 3 lipca - w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu. - Im wcześniej, tym lepiej! W dobie tak dużej zachorowalności na raka, wczesne wykrycie jakichkolwiek zmian nowotworowych jest potrzebne i ma ogromny sens – tak o potrzebie akcji mówi Stanisław Kłopot, starosta jarosławski. Z bezpłatnych badań będzie mogło skorzystać każde dziecko w wieku od 9 miesiąca do 12 roku życia z powiatu jarosławskiego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna będzie wcześniejsza rejestracja telefoniczna, która rozpocznie się 27 czerwca (tel. 16 624 62 83)

Starosta jarosławski Stanisław Kłopot oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Jarosławiu zapraszają do udziału w akcji „Kocham, więc badam!”.  Jej ogólnopolskim organizatorem jest Fundacja Słoneczna Przyszłość. Akcja ma na celu wykonanie bezpłatnych badań przesiewowych USG u dzieci w wieku od 9 miesięcy do 12 lat. Specjalistyczny badania potrwają przez dwa dwa dni – 2 i 3 lipca - w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu.

- Im wcześniej, tym lepiej! W dobie tak dużej zachorowalności na raka, wczesne wykrycie jakichkolwiek zmian nowotworowych jest potrzebne i ma ogromny sens – tak o potrzebie akcji mówi Stanisław Kłopot, starosta jarosławski. Z bezpłatnych badań będzie mogło skorzystać każde dziecko w wieku od 9 miesiąca do 12 roku życia z powiatu jarosławskiego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna będzie wcześniejsza rejestracja telefoniczna, która rozpocznie się 27 czerwca (tel. 16 624 62 83)

Jarosław 1 2