XXI Powiatowy Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie - zapowiedź

  • Wydrukuj
  • Email
  • XXI Powiatowy Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie - zapowiedź. Organizatorzy serdecznie zapraszają na XXI Powiatowy Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie, który odbędzie się pod honorowym Patronatem Starosty Jarosławskiego 13 kwietnia 2023 roku w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki. Konkurs skierowany jest do uczniów zrzeszonych w Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie – rejon Jarosław. Organizatorzy proszą o pisemne: faxem lub mailem zgłoszenie udziału w przeglądzie do dnia 31.03.2023r. – na adres: Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna, ul. Grunwaldzka 7, 37-500 Jarosław fax. (016) 621 25 18, e-mail: oswiata.psse.jaroslaw@sanepid.gov.pl Organizatorzy: - Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki, - Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Jarosławiu, - Podkarpacka Sieć Szkół Promujących Zdrowie-rejon Jarosław, - Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia Informacja prasowa (tekst, zdj.) Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Jarosławiu

Organizatorzy serdecznie zapraszają na XXI Powiatowy Przegląd Piosenki Promującej Zdrowie, który odbędzie się pod honorowym Patronatem Starosty Jarosławskiego 13 kwietnia 2023 roku w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki.

Konkurs skierowany jest do uczniów zrzeszonych w Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie – rejon Jarosław. Organizatorzy proszą o pisemne: faxem lub mailem zgłoszenie udziału w przeglądzie do dnia 31.03.2023r. – na adres:

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna, ul. Grunwaldzka 7, 37-500 Jarosław

fax. (016) 621 25 18, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 Organizatorzy:

- Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki,

- Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Jarosławiu,

- Podkarpacka Sieć Szkół Promujących Zdrowie-rejon Jarosław,

- Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.) Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Jarosławiu

Załączniki do pobrania