Spotkanie z Prezesem Towarzystwa Historycznego im. Szembeków w Warszawie

• Spotkanie z Prezesem Towarzystwa Historycznego im. Szembeków w Warszawie. 13 czerwca odbyło się spotkanie Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota z Władysławem Szelągiem – Prezesem Towarzystwa Historycznego im. Szembeków w Warszawie. Na spotkaniu obecny był także Dyrektor Muzeum Kamienica Orsettich Konrad Sawiński. Rozmowy dotyczyły wspólnych planów na przyszłość, związanych z upamiętnieniem rodu Fredrów i Szembeków. Ród ten ma swoje korzenie w Powiecie Jarosławskim.  Spotkanie było przyczynkiem do dalszych, wspólnych działań.