Życzenia Starosty Jarosławskiego z okazji zakończenia roku szkolnego

• Życzenia Starosty Jarosławskiego z okazji zakończenia roku szkolnego. W związku z zakończeniem roku szkolnego Dyrekcjom Szkół i Placówek, Nauczycielom, Katechetom, Pracownikom Niepedagogicznym oraz Uczniom składam serdeczne podziękowania i gratulacje. Dziękuję wszystkim Pracownikom oświaty za ogromny wkład pracy, zaangażowanie i kreatywność, dzięki którym uczniowie osiągają sukcesy, rozwijają zainteresowania i pokonują meandry naukowych zawiłości. Uczniom gratuluję sukcesów, promocji do następnej klasy i wszystkich przedsięwzięć, które w tym roku zrealizowaliście. U progu wakacji wszystkim życzę udanego wypoczynku, pogodnego czasu, relaksu oraz wielu przyjemnych chwil.