Zawiadomienie o sesji Rady Powiatu Jarosławskiego

• Zawiadomienie o sesji Rady Powiatu Jarosławskiego. Zawiadamiam niniejszym, że dnia 20 czerwca 2012 r. o godzinie 14.00  w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jarosławiu  przy ul. Jana Pawła II 17, II piętro odbędą się obrady XXI sesji Rady Powiatu Jarosławskiego.Informuję, że w porządku obrad znajdą się sprawy związane z bieżącą działalnością Powiatu Jarosławskiego. Przewodniczący Rady Powiatu Leszek Szczybyło Porządek obrad XXI sesji Rady Powiatu Jarosławskiego w dniu 20 czerwca 2012 r. o godz. 1400Otwarcie sesji. Stwierdzenie prawomocności obrad. Przedstawienie porządku obrad. Informacja Starosty Jarosławskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy XX a XXI sesją Rady Powiatu. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w planie dochodów i wydatków budżetu Powiatu Jarosławskiego na 2012r. Interpelacje Radnych. Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych. Zakończenie obrad.

Przewodniczący Rady Powiatu Leszek Szczybyło

Porządek obrad XXI sesji Rady Powiatu Jarosławskiego

w dniu 20 czerwca 2012 r. o godz. 1400

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Informacja Starosty Jarosławskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy XX
    a XXI sesją Rady Powiatu.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w planie dochodów i wydatków budżetu Powiatu Jarosławskiego na 2012r.
  6. Interpelacje Radnych.
  7. Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych.
  8. Zakończenie obrad.