• Jabłka dla każdego ucznia w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu. Dyrektorzy szkół mogli ubiegać się o owoce i warzywa przeznaczone na bezpłatną dystrybucję w ramach działania „Tymczasowe nadzwyczajne wsparcie producentów owoców i warzyw”. Wobec powyższego zarejestrowaliśmy naszą szkołę w Centralnym Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Agencję Rynku Rolnego. Następnie przywieziono nam jabłka, które otrzymali wszyscy uczniowie ZSTiO w Jarosławiu. A tak wyglądała dobra zabawa przy ich rozładunku. Smacznego!

{gallery}2015_12_14_no{/gallery}