NIEBIESKIE MOTYLE

• NIEBIESKIE MOTYLE. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy i Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu zapraszają do udziału w I Regionalnym Przeglądzie Dzieci i Młodzieży ze Spektrum Autyzmu i Zespołem Aspergera. Honorowym patronatem objął wydarzenie Starosta Jarosławski. W ramach przeglądu odbędzie się pierwsza edycja konkursu adresowanego do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjów ma temat „Zwiastuny wiosny”, polegająca na samodzielnym wykonaniu pracy dowolną techniką plastyczną. Prace można nadsyłać do 30 marca na adres: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Jana Pawła II 30, 37-500 Jarosław z dopiskiem „NIEBIESKIE MOTYLE” I Regionalny Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży ze Spektrum Autyzmu i Zespołem Aspergera. Regulamin i karta zgłoszenia znajdują się w załączniku, a więcej o „NIEBIESKICH MOTYLACH”:

{source}
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/LyLZ06IXzvs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
{/source}

{gallery}2016_03_08_no{/gallery}