Rozstrzygnięcie konkursu „Niebieskie Motyle 2020”

  • Wydrukuj
  • Email
  • Rozstrzygnięcie konkursu „Niebieskie Motyle 2020”. Dyrekcja Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu ma zaszczyt ogłosić wyniki V Regionalnego Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży ze Spektrum Autyzmu i Zespołem Aspergera - Niebieskie Motyle 2020. Konkurs przebiegał pod hasłem "Prima Aprilis - Dzień żartów". Wyniki, prace, dyplomy - pełna informacja dostępna jest na stronie http://sosw.jaroslaw.pl/aktualnosci-2/ W tegorocznym konkursie plastycznym wzięła udział rekordowa liczba osób z całego województwa podkarpackiego nadsyłając 220 prac dzieci i młodzieży z ponad  33 przedszkoli, szkół i placówek edukacyjny. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Przypominamy, że konkurs Niebieskie Motyle jest na liście Konkursów premiowanych przez Kuratorium Oświaty i wpisywanych na świadectwo. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Informacja prasowa (tekst, zdj.): SOSW w Jarosławiu

Dyrekcja Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu ma zaszczyt ogłosić wyniki V Regionalnego Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży ze Spektrum Autyzmu i Zespołem Aspergera - Niebieskie Motyle 2020. Konkurs przebiegał pod hasłem "Prima Aprilis - Dzień żartów".

Wyniki, prace, dyplomy - pełna informacja dostępna jest na stronie http://sosw.jaroslaw.pl/aktualnosci-2/

W tegorocznym konkursie plastycznym wzięła udział rekordowa liczba osób z całego województwa podkarpackiego nadsyłając 220 prac dzieci i młodzieży z ponad  33 przedszkoli, szkół i placówek edukacyjny. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Przypominamy, że konkurs Niebieskie Motyle jest na liście Konkursów premiowanych przez Kuratorium Oświaty i wpisywanych na świadectwo.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): SOSW w Jarosławiu