Rozstrzygnięcie konkursu KRUS „Pracuj bezpiecznie - rola rolnika by upadku unikał, mądrze postępujesz wypadku nie spowodujesz”

  • Wydrukuj
  • Email
  • Rozstrzygnięcie konkursu KRUS „Pracuj bezpiecznie - rola rolnika by upadku unikał, mądrze postępujesz wypadku nie spowodujesz”. Od 9 listopada do 30 listopada 2020 r. uczniowie  Zespołu Szkół Zawodowych i Rolniczych  w Radymnie zmagali się z zadaniami  konkursu  z zakresu bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym pod hasłem „PRACUJ BEZPIECZNIE - ROLA ROLNIKA BY UPADKU UNIKAŁ, MĄDRZE POSTĘPUJESZ WYPADKU NIE SPOWODUJESZ”. Organizatorem konkursu była  Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Jarosławiu. Celem konkursu było: - upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach wypadkowych, promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych, - działalność zmierzająca do ograniczenia ilości wypadków w gospodarstwach rolnych spowodowanych upadkami osób, pochwyceniami przez ruchome części maszyn i urządzeń. Komisja Konkursowa składająca się z przedstawicieli organizatora: Przewodnicząca: Iwona Piątek, kierownik PT KRUS w Jarosławiu, Członek : Małgorzata Pyra, starszy specjalista PT KRUS w Jarosławiu z 33 uczniów biorących udział w konkursie wyłoniła i nagrodziła 6 laureatów:Dorota Pawłyna kl. 3T Kacper Czyż kl.2T Jędrzej Pawluś kl. 3T Kacper Wolański kl. 1Br Maciej Krzywonos kl. 1T Maciej Sanocki kl. 4TLaureatom konkursu 8 grudnia zostały wręczone  nagrody rzeczowe w postaci myjek ciśnieniowych, wiertarek udarowych i kompletów kluczy nasadowych. Nagrody ufundowane zostały przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSZiR w Radymnie

Od 9 listopada do 30 listopada 2020 r. uczniowie  Zespołu Szkół Zawodowych i Rolniczych  w Radymnie zmagali się z zadaniami  konkursu  z zakresu bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym pod hasłemPRACUJ BEZPIECZNIE - ROLA ROLNIKA BY UPADKU UNIKAŁ, MĄDRZE POSTĘPUJESZ WYPADKU NIE SPOWODUJESZ”.

Organizatorem konkursu była  Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Jarosławiu. Celem konkursu było:

- upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach wypadkowych, promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych,

- działalność zmierzająca do ograniczenia ilości wypadków w gospodarstwach rolnych spowodowanych upadkami osób, pochwyceniami przez ruchome części maszyn i urządzeń.

Komisja Konkursowa składająca się z przedstawicieli organizatora: Przewodnicząca: Iwona Piątek, kierownik PT KRUS w Jarosławiu, Członek : Małgorzata Pyra, starszy specjalista PT KRUS w Jarosławiu z 33 uczniów biorących udział w konkursie wyłoniła i nagrodziła 6 laureatów:

  • Dorota Pawłyna kl. 3T
  • Kacper Czyż kl.2T
  • Jędrzej Pawluś kl. 3T
  • Kacper Wolański kl. 1Br
  • Maciej Krzywonos kl. 1T
  • Maciej Sanocki kl. 4T

Laureatom konkursu 8 grudnia zostały wręczone  nagrody rzeczowe w postaci myjek ciśnieniowych, wiertarek udarowych i kompletów kluczy nasadowych. Nagrody ufundowane zostały przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSZiR w Radymnie