Mamy najlepszą szkołę na Podkarpaciu!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Mamy najlepszą szkołę na Podkarpaciu!. Technikum nr 6 z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych z Jarosławia najlepszym technikum na Podkarpaciu i na 21. miejscu w Polsce! W pierwszej dziesiątce podkarpackich techników, na miejscu 7., jest również Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (69. miejsce w Polsce). A wszystko w prestiżowym rankingu „Perspektywy 2021”. Szkoły z ZSDGiL i ZSTiO przez najbliższy rok będą mogły szczycić się „Złotą Tarczą”, czyli swoistym znakiem jakości. W pierwszej pięćdziesiątce techników na Podkarpaciu jest jeszcze Technikum nr 3 z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, na 35. miejscu. W osiemdziesiątce są także technika z Zespołu Szkół Spożywczych Chemicznych i Ogólnokształcących (59. miejsce), Zespołu Szkół Innowacyjnych (62. miejsce) i Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących (74. miejsce). Z „tarczą” w rankingu „Perspektywy 2021” uplasowały się dwa jarosławskie licea, co jest dużym sukcesem. „Srebrną Tarczą” będzie mogło legitymować się I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika (25. miejsce na Podkarpaciu i 466. w Polsce – awans o 7. pozycji). „Brązowa Tarcza” to zaś laur zdobyty przez II Liceum z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego (41. wśród podkarpackich liceów i 740. miejsce w Polsce). Warto także odnotować 43. miejsce jarosławskiego liceum Zespołu Szkół Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego. Gratulacje!

Technikum nr 6 z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych z Jarosławia najlepszym technikum na Podkarpaciu i na 21. miejscu w Polsce! W pierwszej dziesiątce podkarpackich techników, na miejscu 7., jest również Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (69. miejsce w Polsce). A wszystko w prestiżowym rankingu „Perspektywy 2021”.

Szkoły z ZSDGiL i ZSTiO przez najbliższy rok będą mogły szczycić się „Złotą Tarczą”, czyli swoistym znakiem jakości. W pierwszej pięćdziesiątce techników na Podkarpaciu jest jeszcze Technikum nr 3 z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, na 35. miejscu. W osiemdziesiątce są także technika z Zespołu Szkół Spożywczych Chemicznych i Ogólnokształcących (59. miejsce), Zespołu Szkół Innowacyjnych (62. miejsce) i Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących (74. miejsce).

Z „tarczą” w rankingu „Perspektywy 2021” uplasowały się dwa jarosławskie licea, co jest dużym sukcesem. „Srebrną Tarczą” będzie mogło legitymować się I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika (25. miejsce na Podkarpaciu i 466. w Polsce – awans o 7. pozycji). „Brązowa Tarcza” to zaś laur zdobyty przez II Liceum z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego (41. wśród podkarpackich liceów i 740. miejsce w Polsce). Warto także odnotować 43. miejsce jarosławskiego liceum Zespołu Szkół Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego.

Gratulacje!