Wyróżnienie dla ucznia ZSZiR w Radymnie

  • Wydrukuj
  • Email
  • Wyróżnienie dla ucznia ZSZiR w Radymnie. 4 marca 2021 r. w Zespole Szkół Zawodowych i Rolniczych w Radymnie, podczas wideokonferencji zorganizowanej przez Państwową Inspekcję Pracy, odbyło się wręczenie nagród  uczestnikom XXII EDYCJI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO OLIMPIADY WIEDZY Z ZAKRESU BHP W ROLNICTWIE INDYWIDUALNYM pt. „BHP w rolnictwie indywidualnym  z uwzględnieniem zagrożeń związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa  SARS-CoV-2”. W olimpiadzie udział wzięło łącznie  300 uczniów, z których wyłoniono 14 laureatów. Jednym z nagrodzonych jest  uczeń  kl. II technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki – Kacper Czyż, który otrzymał wyróżnienie. Organizatorami olimpiady byli: Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie, KRUS o/R w Rzeszowie, Wojewoda Podkarpacki, KOWR o/T w Rzeszowie, ARiMR  o/T w Rzeszowie, Podkarpacka Izba Rolnicza, Podkarpacki Oddział Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, Podkarpackie Centrum Hurtowe AGROHURT S.A. Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSZiR w Radymnie

4 marca 2021 r. w Zespole Szkół Zawodowych i Rolniczych w Radymnie, podczas wideokonferencji zorganizowanej przez Państwową Inspekcję Pracy, odbyło się wręczenie nagród  uczestnikom XXII EDYCJI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO OLIMPIADY WIEDZY Z ZAKRESU BHP W ROLNICTWIE INDYWIDUALNYM pt. „BHP w rolnictwie indywidualnym  z uwzględnieniem zagrożeń związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa  SARS-CoV-2”.

W olimpiadzie udział wzięło łącznie  300 uczniów, z których wyłoniono 14 laureatów. Jednym z nagrodzonych jest  uczeń  kl. II technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki – Kacper Czyż, który otrzymał wyróżnienie.

Organizatorami olimpiady byli: Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie, KRUS o/R w Rzeszowie, Wojewoda Podkarpacki, KOWR o/T w Rzeszowie, ARiMR  o/T w Rzeszowie, Podkarpacka Izba Rolnicza, Podkarpacki Oddział Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, Podkarpackie Centrum Hurtowe AGROHURT S.A.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSZiR w Radymnie