JerusalemaDanceChallenge w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jarosławiu

  • Wydrukuj
  • Email
  • JerusalemaDanceChallenge w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jarosławiu. Południowoafrykańska piosenka „Jerusalema” zyskała światowy rozgłos dzięki grupie tanecznej z Angoli i obecnie daje ludziom na całym świecie poczucie bycia częścią wspólnoty w trakcie izolacji spowodowanej pandemią COVID-19. Na początku 2020 roku angolska grupa taneczna Phenomenos do Semba dodała własną choreografię do południowoafrykańskiego przeboju z 2019 roku pt. „Jerusalema” autorstwa Master KG i Nomcebo Zikode. Nakręcony na podwórkach Luandy film JerusalemaDanceChallenge pokazuje grupę przyjaciół, którzy tańczą, nie przerywając posiłku. Do tego wyzwania, z inicjatywy pań nauczycielek Alicji Chorzępy oraz Justyny Pelc, dołączyła cała społeczność Ośrodka Szkolno-Wychowawczego - uczniowie i ich rodzice, pracownicy pedagogiczni oraz pracownicy administracji i obsługi wysyłając taneczne przesłanie: "W czasie gdy pandemia szerzy się po świecie i czasem brak już wszystkim nadziei na lepsze jutro, nasz Ośrodek wyraża solidarność i jedność za wszystkimi, którzy walczą z chorobą i wirusem. Niech nasz taniec doda otuchy i radości, i podpowie JESTEŚMY RAZEM - DAMY RADĘ." Film z wydarzenia dostępny jest TUTAJ Montaż filmu: Radosław Grzesiowski i Justyna Pelc. Informacja prasowa (tekst): SOSW w Jarosławiu

Południowoafrykańska piosenka „Jerusalema” zyskała światowy rozgłos dzięki grupie tanecznej z Angoli i obecnie daje ludziom na całym świecie poczucie bycia częścią wspólnoty w trakcie izolacji spowodowanej pandemią COVID-19.

Na początku 2020 roku angolska grupa taneczna Phenomenos do Semba dodała własną choreografię do południowoafrykańskiego przeboju z 2019 roku pt. „Jerusalema” autorstwa Master KG i Nomcebo Zikode. Nakręcony na podwórkach Luandy film JerusalemaDanceChallenge pokazuje grupę przyjaciół, którzy tańczą, nie przerywając posiłku.

Do tego wyzwania, z inicjatywy pań nauczycielek Alicji Chorzępy oraz Justyny Pelc, dołączyła cała społeczność Ośrodka Szkolno-Wychowawczego - uczniowie i ich rodzice, pracownicy pedagogiczni oraz pracownicy administracji i obsługi wysyłając taneczne przesłanie: "W czasie gdy pandemia szerzy się po świecie i czasem brak już wszystkim nadziei na lepsze jutro, nasz Ośrodek wyraża solidarność i jedność za wszystkimi, którzy walczą z chorobą i wirusem. Niech nasz taniec doda otuchy i radości, i podpowie JESTEŚMY RAZEM - DAMY RADĘ."

Film z wydarzenia dostępny jest TUTAJ

Montaż filmu: Radosław Grzesiowski i Justyna Pelc.

Informacja prasowa (tekst): SOSW w Jarosławiu