Niepandemiczna piosenka wakacyjna

  • Wydrukuj
  • Email
  • Niepandemiczna piosenka wakacyjna. Pracownicy pedagogiczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu stworzyli "Wakacyjną piosenkę". Nagrali także teledysk do niej. - Jest ona formą podziękowania uczniom placówki za  wspólną pracę w wyjątkowo trudnym roku szkolnym 2020/2021 - wyjaśnia Wojciech Głąb, dyrektor Ośrodka. Co ciekawe, jest to już kolejny, nagrany w tym roku szkolnym teledysk, którego celem jest wspólne dzielenie się radością z przeżywania najważniejszych szkolnych wydarzeń. Wakacyjna piosenka jest do obejrzenia TUTAJ Ideą nagranej piosenki jest przesłanie, które nauczyciele i terapeuci przekazują dzieciom i młodzieży uczących się w przedszkolu i szkołach funkcjonujących w placówce, czyli: „Niech wakacje będą piękne, bezpieczne, pełne przygód i dobrych spotkań. Na dobry początek letniego wypoczynku, dajemy Wam naszą wakacyjną piosenkę: „Wakacyjna przygoda”. Niech towarzyszy Wam i Waszym przyjaciołom, których spotkacie na wakacjach. Nasz teledysk podpowiada, jak możecie bezpiecznie spędzić ten czas.” Autorzy utworu i teledysku: Tekst: Alicja Chorzępa – nauczycielka OSW im. Jana Pawła II w Jarosławiu Muzyka, wokal męski: Przemysław Trzeciak – szef kuchni OSW im. Jana Pawła II w Jarosławiu Chórki: pracownicy pedagogiczni OSW im. Jana Pawła II w Jarosławiu Realizacja teledysku: Justyna Pelc – nauczycielka OSW im. Jana Pawła II w Jarosławiu Informacja prasowa (tekst): SOSW w Jarosławiu

Pracownicy pedagogiczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu stworzyli "Wakacyjną piosenkę". Nagrali także teledysk do niej. - Jest ona formą podziękowania uczniom placówki za  wspólną pracę w wyjątkowo trudnym roku szkolnym 2020/2021 - wyjaśnia Wojciech Głąb, dyrektor Ośrodka. Co ciekawe, jest to już kolejny, nagrany w tym roku szkolnym teledysk, którego celem jest wspólne dzielenie się radością z przeżywania najważniejszych szkolnych wydarzeń.

Wakacyjna piosenka jest do obejrzenia TUTAJ

Ideą nagranej piosenki jest przesłanie, które nauczyciele i terapeuci przekazują dzieciom i młodzieży uczących się w przedszkolu i szkołach funkcjonujących w placówce, czyli:

Niech wakacje będą piękne, bezpieczne, pełne przygód i dobrych spotkań. Na dobry początek letniego wypoczynku, dajemy Wam naszą wakacyjną piosenkę: „Wakacyjna przygoda”. Niech towarzyszy Wam i Waszym przyjaciołom, których spotkacie na wakacjach. Nasz teledysk podpowiada, jak możecie bezpiecznie spędzić ten czas.

Autorzy utworu i teledysku:

Tekst: Alicja Chorzępa – nauczycielka OSW im. Jana Pawła II w Jarosławiu
Muzyka, wokal męski: Przemysław Trzeciak – szef kuchni OSW im. Jana Pawła II w Jarosławiu
Chórki: pracownicy pedagogiczni OSW im. Jana Pawła II w Jarosławiu
Realizacja teledysku: Justyna Pelc – nauczycielka OSW im. Jana Pawła II w Jarosławiu

Informacja prasowa (tekst): SOSW w Jarosławiu