Uczniowie KOPERNIKA na Dniu Edukacji w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie

  • Wydrukuj
  • Email
  • Uczniowie KOPERNIKA na Dniu Edukacji w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie. 19 października uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu klas prawnych: 3c i 2c wzięli udział w Dniu Edukacji w ramach V edycji Dni Otwartych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie. Uczestnicy wysłuchali serii wykładów traktujących o praktycznych aspektach pracy radcy prawnego, rozwoju kariery zawodowej i przyszłości zawodów prawniczych, a także o świadomości i oczekiwaniach klientów wobec prawników w obecnym świecie. Spotkanie z prawnikami i mediatorami było ciekawym doświadczeniem i z pewnością zachęciło młodzież do działań na rzecz podnoszenia wiedzy prawniczej i świadomości znaczenia prawa w społeczeństwie. Zdjęcia Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu

19 października uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu klas prawnych: 3c i 2c wzięli udział w Dniu Edukacji w ramach V edycji Dni Otwartych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie. Uczestnicy wysłuchali serii wykładów traktujących o praktycznych aspektach pracy radcy prawnego, rozwoju kariery zawodowej i przyszłości zawodów prawniczych, a także o świadomości i oczekiwaniach klientów wobec prawników w obecnym świecie.

Spotkanie z prawnikami i mediatorami było ciekawym doświadczeniem i z pewnością zachęciło młodzież do działań na rzecz podnoszenia wiedzy prawniczej i świadomości znaczenia prawa w społeczeństwie.

Zdjęcia

Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu