Sukces uczennicy KOPERNIKA w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Porozmawiajmy o uzależnieniach i AIDS”

  • Wydrukuj
  • Email
  • Sukces uczennicy KOPERNIKA w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Porozmawiajmy o uzależnieniach i AIDS”. Z radością informujemy, że uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu  Sandra Stypa została nagrodzona w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Porozmawiajmy o uzależnieniach i AIDS”. Organizatorem konkursu była Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie. Komisja konkursowa oceniła 235 prac, które wpłynęły z 52 szkół województwa podkarpackiego. Gratulujemy!!! Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu

Z radością informujemy, że uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu  Sandra Stypa została nagrodzona w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Porozmawiajmy o uzależnieniach i AIDS”.

Organizatorem konkursu była Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie. Komisja konkursowa oceniła 235 prac, które wpłynęły z 52 szkół województwa podkarpackiego.

 Gratulujemy!!!

Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu