Incloosy - odkryj miasto bez barier

  • Wydrukuj
  • Email
  • Incloosy - odkryj miasto bez barier. Tworzą SmartMiasto dla osób z niepełnosprawnościami i nie tylko: Szymon Biały, Hubert Bielecki, Gabriel Bajsarowicz, Vladyslav Buriachok chcą przetestować narzędzie Incloosy na terenie miasta Jarosławia ako jedyni z Podkarpacia już znaleźli się w finale konkursu Samsung Solve for tomorrow. Są już także w półfinale Explory i będą walczyć o Finał w Gdyni, próbują sił w Olimpiadzie Zwolnieni z teorii. Rozwiązanie uczniów z ZSTiO Jarosław "Mechanik" polega na: 1. *Spersonalizowanej Nawigacji*: aplikacja pozwoli użytkownikom na planowanie tras uwzględniających przeszkody. To znacząco ułatwi poruszanie się po mieście, omijając różnorakie bariery, które mogą być trudne do pokonania przez użytkownika. 2. *Informacji o Dostępności Miejsc Publicznych*: aplikacja będzie gromadzić informacje o dostępności miejsc użyteczności publicznej, takie jak sklepy, restauracje i placówki. Użytkownicy będą mogli sprawdzić, czy dane miejsce jest przyjazne dla nich i ocenić je. W przypadku, gdy wybrana placówka nie będzie dostępna, aplikacja zaproponuje najbliższą alternatywę. 3. *Zgłaszaniu Przeszkód*: użytkownicy będą mogli zgłaszać nowe przeszkody, które nie są jeszcze uwzględnione na mapie. To pomoże w aktualizowaniu danych i utrzymaniu bieżących informacji. 4. *Społeczności Wspierającej*:  tworzenie społeczności osób z niepełnosprawnościami, która będzie dzielić się doświadczeniem i wsparciem, jest kluczowym elementem projektu. To pozwoli na wzajemne wsparcie i budowanie więzi w społeczności. Liczą na podpowiedzi przy tworzeniu aplikacji. Strona https://www.facebook.com/incloosy Film https://youtu.be/uD6jnTIdgoc https://www.facebook.com/34759c10-a1fc-47fc-9461-3798f7d42271" Incloosy - miasto bez barier Informacja prasowa: ZSTiO w Jarosławiu

Tworzą SmartMiasto dla osób z niepełnosprawnościami i nie tylko: Szymon Biały, Hubert Bielecki, Gabriel Bajsarowicz, Vladyslav Buriachok chcą przetestować narzędzie Incloosy na terenie miasta Jarosławia ako jedyni z Podkarpacia już znaleźli się w finale konkursu Samsung Solve for tomorrow. Są już także w półfinale Explory i będą walczyć o Finał w Gdyni, próbują sił w Olimpiadzie Zwolnieni z teorii. Rozwiązanie uczniów z ZSTiO Jarosław "Mechanik" polega na:

1. *Spersonalizowanej Nawigacji*: aplikacja pozwoli użytkownikom na planowanie tras uwzględniających przeszkody. To znacząco ułatwi poruszanie się po mieście, omijając różnorakie bariery, które mogą być trudne do pokonania przez użytkownika.

2. *Informacji o Dostępności Miejsc Publicznych*: aplikacja będzie gromadzić informacje o dostępności miejsc użyteczności publicznej, takie jak sklepy, restauracje i placówki. Użytkownicy będą mogli sprawdzić, czy dane miejsce jest przyjazne dla nich i ocenić je. W przypadku, gdy wybrana placówka nie będzie dostępna, aplikacja zaproponuje najbliższą alternatywę.

3. *Zgłaszaniu Przeszkód*: użytkownicy będą mogli zgłaszać nowe przeszkody, które nie są jeszcze uwzględnione na mapie. To pomoże w aktualizowaniu danych i utrzymaniu bieżących informacji.

4. *Społeczności Wspierającej*:  tworzenie społeczności osób z niepełnosprawnościami, która będzie dzielić się doświadczeniem i wsparciem, jest kluczowym elementem projektu. To pozwoli na wzajemne wsparcie i budowanie więzi w społeczności. Liczą na podpowiedzi przy tworzeniu aplikacji.

Strona https://www.facebook.com/incloosy 

Film https://youtu.be/uD6jnTIdgoc

https://www.facebook.com/34759c10-a1fc-47fc-9461-3798f7d42271"

Incloosy - miasto bez barier

 

Informacja prasowa: ZSTiO w Jarosławiu