Listopadowy Quiz Patriotyczny „Biało-czerwona w moim sercu, na moim domu”

• Listopadowy Quiz Patriotyczny „Biało-czerwona w moim sercu, na moim domu”. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu - quizu patriotycznego „Biało-czerwona w moim sercu, na moim domu”. Quiz dostępny jest pod  adresem internetowym TUTAJ I na tym kończą się formalności, a zaczyna zabawa z wiedzą. Dla osób, które prawidłowo odpowiedzą na 5 pytań czeka nagroda – polska flaga. - Szanowni Państwo, mieszkańcy Powiatu Jarosławskiego. Z okazji Narodowego Święta Niepodległości życzę by Polacy byli ze sobą razem, by oddali hołd pokoleniom walczącym o wolność. Cieszę się, że razem uczcimy ten świąteczny dzień poprzez udział w naszym patriotycznym quizie i wywieszenie polskiej flagi na swoich domach -  zaprasza Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot. Flagi są do odebrania w Wydziale Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Jarosławiu (pokój 235, II piętro). Zatem zapraszamy!

Quiz dostępny jest pod  adresem internetowym TUTAJ

Zatem zapraszamy!