• Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu ogłasza nabór osób chętnych do uczestnictwa w projekcie "Program Aktywizacji Społecznej w Powiecie Jarosławskim". W ZWIĄZKU Z PLANOWANĄ KONTYNUACJĄ PROJEKTU „PROGRAM AKTYWIZACJI SPOŁECZNEJ W POWIECIE JAROSŁAWSKIM” POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W JAROSŁAWIU OGŁASZA NABÓR   OSÓB CHĘTNYCH DO UCZESTNICTWA W PROJEKCIE w 2010r.W ramach projektu przewidziano: KURSY I SZKOLENIA ZAWODOWE- bukieciarstwo - obsługa kasy fiskalnej - komputerowy - stylizacja paznokci - magazynier - pracownik hurtowni i magazynów z obsługą komputera - barman-kelner - kucharz - obsługa wózka widłowego - spawacza także inne formy aktywizacji  dobrane po konsultacjach z zakwalifikowanymi uczestnikami. Uczestnikiem projektu może zostać:1. osoba niepełnosprawna posiadająca aktualne orzeczenie — wiek: 18 – 60 lat kobiety, 18 - 65 lat mężczyźni;lub 2. pełnoletni wychowanek placówki opiekuńczo-wychowawczej, rodziny zastępczej - wiek: 18 -25 latPozostałe kryteria: - zamieszkanie: teren powiatu jarosławskiego; - brak zatrudnienia; - korzystanie z systemu pomocy społecznej;Szczegółowe informacje: BIURO PROJEKTU przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu ul. Jana Pawła II 17 (budynek Starostwa Powiatowego) pokój nr 102 (II piętro) tel. (016) 621-45-74 lub (016) 624-62-85 Projekt systemowy współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) i budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VII Promocja integracji społecznej Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji Poddziałanie 7.1.2 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie.

W ZWIĄZKU Z PLANOWANĄ KONTYNUACJĄ PROJEKTU

„PROGRAM AKTYWIZACJI SPOŁECZNEJ W POWIECIE JAROSŁAWSKIM”

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W JAROSŁAWIU

OGŁASZA NABÓR

OSÓB CHĘTNYCH DO UCZESTNICTWA W PROJEKCIE
w 2010r.

W ramach projektu przewidziano: KURSY I SZKOLENIA ZAWODOWE

- bukieciarstwo
- obsługa kasy fiskalnej
- komputerowy
- stylizacja paznokci
- magazynier - pracownik hurtowni i magazynów z obsługą komputera
- barman-kelner
- kucharz
- obsługa wózka widłowego
- spawacz

Uczestnikiem projektu może zostać:

1. osoba niepełnosprawna posiadająca aktualne orzeczenie
— wiek:
18 – 60 lat kobiety,
18 - 65 lat mężczyźni;
lub2. pełnoletni wychowanek placówki opiekuńczo-wychowawczej, rodziny zastępczej
- wiek: 18 -25 lat

Pozostałe kryteria:
- zamieszkanie:

teren powiatu jarosławskiego;
- brak zatrudnienia;
- korzystanie z systemu pomocy społecznej;

Szczegółowe informacje:
BIURO PROJEKTU przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu
ul. Jana Pawła II 17 (budynek Starostwa Powiatowego)
pokój nr 102 (II piętro) tel. (016) 621-45-74 lub (016) 624-62-85