Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu informuje

• Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu informuje. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu informuje, że z dniem 18.12.2009r.  zakończyła się  ostatnia forma wsparcia przewidziana na rok 2009r. związana  z  realizacją projektu systemowego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego współfinansowanego przez Unię Europejską i z budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 - Priorytet VII Promocja integracji społecznej Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji Poddziałanie 7.1.2 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie. W ramach projektu zostały przeprowadzone  i zakończone następujące kursy i szkolenia:Doradztwo zawodowe grupowe i indywidualne Indywidualne poradnictwo specjalistyczne (psycholog, radca prawny) Kurs masażu III stopnia Warsztaty z zakresu kursu masażu (podsumowanie, utrwalenie zdobytej wiedzy) Kurs komputerowy Kurs prawa jazdy kat. „B” Kurs blacharz samochodowy Kurs barman kelner Kurs kosmetyczka I, II, III stopnia Kurs obsługi kasy fiskalnej Warsztaty wizażu "spójrz na siebie z zachwytem"Obecnie są prowadzone prace nad projektem na rok 2010. Konferencja podsumowująca i zamykająca projekt odbędzie się 29 grudnia 2009r. (wtorek) o godzinie 13.00 w "Restauracji Klasyczna" ul. Słowackiego 4, 37-500 Jarosław .

• Doradztwo zawodowe grupowe i indywidualne
  • Indywidualne poradnictwo specjalistyczne (psycholog, radca prawny)
  • Kurs masażu III stopnia
  • Warsztaty z zakresu kursu masażu (podsumowanie, utrwalenie zdobytej wiedzy)
  • Kurs komputerowy
  • Kurs prawa jazdy kat. „B”
  • Kurs blacharz samochodowy
  • Kurs barman kelner
  • Kurs kosmetyczka I, II, III stopnia
  • Kurs obsługi kasy fiskalnej
  • Warsztaty wizażu "spójrz na siebie z zachwytem"

Obecnie są prowadzone prace nad projektem na rok 2010.