• Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pod nazwą: Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych i leśnych, wykonanie korekty i renowacji urządzeń melioracyjnych (rowy) oraz rekultywacja gruntów działek poscaleniowyc. "Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pod nazwą: Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych i leśnych, wykonanie korekty i renowacji urządzeń melioracyjnych (rowy) oraz rekultywacja gruntów działek poscaleniowych w ramach projektu: Scalanie gruntów wsi Roźwienica i Rudołowice”Podmiot ogłaszający przetarg: Starostwo Powiatowe w JarosławiuTermin: 14. 02. 2012 r.

Podmiot ogłaszający przetarg:
Starostwo Powiatowe w Jarosławiu

Termin: 14. 02. 2012 r.

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie o zamówieniuplik w formacie .PDF (686 Pobrań)
SIWZplik w formacie .PDF (685 Pobrań)
Wybór ofertyplik w formacie .PDF (811 Pobrań)
Unieważnienie postępowaniaplik w formacie .PDF (735 Pobrań)