Relacja z Pucharu Polski w kickboxingu

• Wydrukuj
  • Email
  • Relacja z Pucharu Polski w kickboxingu. 9-11 grudnia został rozegrany międzynarodowy Puchar Polski "Polish Open". Miejscem był urokliwy zamek w Janowie Podlaskim, w którego ruinach podpisywana była Konstytucja 3 Maja. W turnieju wzięło udział 390 zawodników z 60 klubów, reprezentujących kluby z Polski, Litwy, Łotwy, Czech i Izraela. Jarosław reprezentowali Igor Bronowski (kick light, -57kg, junior) oraz Szymon Szegda (full contact, -67kg, junior starszy). Szymon spotkał się w finale z Litwinem, który okazał się lepszy. Nie mniej jednak wywalczył srebrny medal. Z kolei Igor w pierwszej walce odprawił kolegę z Białej Podlaskiej przed czasem w 1 rundzie. W finale spotkał się z reprezentantem Litwy. Po ładnej, technicznej walce Igor wygrał decyzją sędziów 3:0. Był to kolejny etap przegotowań do nowego sezonu startowego. Informacja prasowa (tekst, zdj.) Jacek Bronowski