Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia IKO Karate Kyokushin.

  • Wydrukuj
  • Email
  • Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia IKO Karate Kyokushin.. Dzisiaj, 8 czerwca 2024 r., w PANS w Jarosławiu, odbywają się Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia IKO Karate Kyokushin. Głównym organizatorem Mistrzostw jest Klub Karate Kyokushin „Ichigeki”, a zawody odbywają się pod patronatem honorowym Kamil Dziukiewicz Starosta Powiatu Jarosławskiego. W ceremoni otwarcia Mistrzostw Starostę Jarosławskiego reprezentował Marcin Jaworski - Radny Powiatu Jarosławskiego, Przewodniczący Komisji Promocji,Kultury, Sportu i Współpracy Międzynarodowej. W otwarciu uczestniczyli między innymi: Poseł na Sejm RP Tadeusz Chrzan, Burmistrz Jarosławia Marcin Nazarewicz, Dyrektor Biura Rektora PANS Artur Świątek. Zawodnicy - dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat będą rywalizować w kategoriach kata i kumite, w swoich kategoriach wiekowych i wagowych, dla niektórych osób będzie to pierwszy start w zawodach. Za wszystkich zawodników trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia Zdjęcia /Urząd Miasta Jarosławia, Klub Karate Kyokushin Ichigeki dziękujemy 
  • Galeria

Dzisiaj, 8 czerwca 2024 r., w PANS w Jarosławiu, odbywają się Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia IKO Karate Kyokushin.

Głównym organizatorem Mistrzostw jest Klub Karate Kyokushin „Ichigeki”, a zawody odbywają się pod patronatem honorowym Kamil Dziukiewicz Starosta Powiatu Jarosławskiego.

W ceremoni otwarcia Mistrzostw Starostę Jarosławskiego reprezentował Marcin Jaworski - Radny Powiatu Jarosławskiego, Przewodniczący Komisji Promocji,Kultury, Sportu i Współpracy Międzynarodowej. W otwarciu uczestniczyli między innymi: Poseł na Sejm RP Tadeusz Chrzan, Burmistrz Jarosławia Marcin Nazarewicz, Dyrektor Biura Rektora PANS Artur Świątek.

Zawodnicy - dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat będą rywalizować w kategoriach kata i kumite, w swoich kategoriach wiekowych i wagowych, dla niektórych osób będzie to pierwszy start w zawodach.

Za wszystkich zawodników trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia 

Zdjęcia /Urząd Miasta Jarosławia, Klub Karate Kyokushin Ichigeki dziękujemy