Marsz Światła

• Marsz Światła. Z okazji 12. rocznicy śmierci św. Jana Pawła II, 2 kwietnia ulicami Jarosławia przeszedł „Marsz Światła”. Marsz - prowadzony przez ks. Andrzeja Surowca i proboszczów jarosławskich parafii - z relikwiami Świętego, wyruszył spod Starostwa Powiatowego, przy ul. Jana Pawła II, następnie przeszedł ulicami Grunwaldzką i Grodzką, docierając przed Ratusz. Tu lampiony i znicze niesione przez uczestników zostały ułożone w symboliczny napis „JP II", zaś światełka przekazane przez samorządowców znalazły swoje miejsce na kilkumetrowym krzyżu. Starosta Jarosławski, Tadeusz Chrzan oraz Zastępca Burmistrza Jarosławia, Dariusz Tracz odczytali akty zawierzenia miasta i powiatu Bożemu Miłosierdziu. Odmówiono także modlitwy w intencji naszego wielkiego rodaka. Zdj. M. Młynarska (UM Jarosławia). Dziękujemy!

Zdj. M. Młynarska (UM Jarosławia). Dziękujemy!