Biało-czerwono! A Wasze pomysły na uczczenie Święta Flagi? Podzielcie się nimi z nami!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Biało-czerwono! A Wasze pomysły na uczczenie Święta Flagi? Podzielcie się nimi z nami!. Z sympatyczną inicjatywą wystąpili uczniowie i nauczyciele Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Już dziś uczcili Święto Flagi. Z biało-czerwonymi trafili m.in. do Starostwa Powiatowego w Jarosławiu. A Wy, jak zamierzacie uczcić patriotyczną majówkę? Podzielcie się z nami swoimi zdjęciami, w jaki sposób wyeksponujecie flagę naszej Ojczyzny! Dla trzech najciekawszych fotografii mamy przewidziane nagrody - pakiety akcji "Dumni z Polski!". Zdjęcia wysyłajcie na adres promocja@powiat.jaroslaw.pl do 7 maja włącznie. Zobaczcie też film "Patriotyczna majówka"! Udział w akcji (poprzez wysłanie maila) oznacza zgodę na upublicznienie zdjęć na stronie www.starostwo.jaroslaw.pl jak również profilu społecznościowym Powiatu Jarosławskiego na facebooku.
  • Galeria

Z sympatyczną inicjatywą wystąpili uczniowie i nauczyciele Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Już dziś uczcili Święto Flagi. Z biało-czerwonymi trafili m.in. do Starostwa Powiatowego w Jarosławiu.

A Wy, jak zamierzacie uczcić patriotyczną majówkę? Podzielcie się z nami swoimi zdjęciami, w jaki sposób wyeksponujecie flagę naszej Ojczyzny! Dla trzech najciekawszych fotografii mamy przewidziane nagrody - pakiety akcji "Dumni z Polski!". Zdjęcia wysyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 7 maja włącznie.

Zobaczcie też film "Patriotyczna majówka"!

Udział w akcji (poprzez wysłanie maila) oznacza zgodę na upublicznienie zdjęć na stronie www.starostwo.jaroslaw.pl jak również profilu społecznościowym Powiatu Jarosławskiego na facebooku.