"Korale" na ziemi jarosławskiej

  • Wydrukuj
  • Email
  • "Korale" na ziemi jarosławskiej. Z dalekiej Syberii, a dokładnie Krasnojarska przyjechał do Tuczemp polonijny Zespół Folklorystyczny Polskiej Pieśni i Tańca "Korale". A wszystko w ramach XVIII Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych. Gospodarzami wydarzenia było Stowarzyszenie Miłośników Tuczemp i wójt gminy Jarosław, z udziałem Powiatu Jarosławskiego. Tegoroczne wydarzenie odbywa się w 50. rocznicę pierwszego Festiwalu Polonijnego. Uczestnicy 18. festiwalu goszczą głównie w Rzeszowie, ale w ramach Dni Polonijnych również na całym Podkarpaciu. Stąd wizyta "Korali" 21 lipca w podjarosławskich Tuczempach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. View the embedded image gallery online at: https://www.powiat.jaroslawski.pl/aktualnosci/item/5028-korale-na-ziemi-jaroslawskiej#sigProIdc73b5c9558

Z dalekiej Syberii, a dokładnie Krasnojarska przyjechał do Tuczemp polonijny Zespół Folklorystyczny Polskiej Pieśni i Tańca "Korale". A wszystko w ramach XVIII Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych. Gospodarzami wydarzenia było Stowarzyszenie Miłośników Tuczemp i wójt gminy Jarosław, z udziałem Powiatu Jarosławskiego.

Tegoroczne wydarzenie odbywa się w 50. rocznicę pierwszego Festiwalu Polonijnego. Uczestnicy 18. festiwalu goszczą głównie w Rzeszowie, ale w ramach Dni Polonijnych również na całym Podkarpaciu. Stąd wizyta "Korali" 21 lipca w podjarosławskich Tuczempach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.