W szkołach wybrzmiał już pierwszy dzwonek!

  • Wydrukuj
  • Email
  • W szkołach wybrzmiał już pierwszy dzwonek!. Nowy rok szkolny 2019/2020 rozpoczął się także w placówkach prowadzonych przez samorząd powiatowy. Są to szkoły średnie i szkolnictwo specjalne na terenie powiatu jarosławskiego. Szczególny wymiar miało rozpoczęcie roku w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, która to placówka ma nową dyrektor. Nominacja na stanowisko dyrektora ZSEiO została wręczona Justynie Nalepie-Harpula podczas akademii zorganizowanej w auli koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej.  Starosta jarosławski Tadeusz Chrzan i naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Marta Kurpiel uczestniczyli także w otwarciu nowego roku w Zespole Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących. - Młodzież to nasza przyszłość. Dziś zróbmy wszystko, dzięki czemu jutro będziemy korzystać z jej kreatywności, mądrości, przedsiębiorczości, ale i też wrażliwości, empatii, umiłowania piękna, dobra i sprawiedliwości – takie między innymi słowa skierował w swoim liście starosta Tadeusz Chrzan do uczniów, rodziców, nauczycieli i całego środowiska oświatowego powiatu. Życzył by rok szkolny 2019/2020 był dobrym czasem dla poszczególnych szkół, placówek i całej powiatowej edukacji. Starosta Tadeusz Chrzan i naczelnik Marta Kurpiel uczestniczyli także w rozpoczęciu roku szkolnego w Szkole Mistrzostwa Sportowego. SMS będzie organizatorem pierwszych zawodów na Podkarpaciu w nowej dyscyplinie sportowej, teqballu, będącej swoistym połączeniem piłki nożnej i tenisa stołowego. Turniej o Puchar Starosty Jarosławskiego już 22 września!
  • Galeria
Nowy rok szkolny 2019/2020 rozpoczął się także w placówkach prowadzonych przez samorząd powiatowy. Są to szkoły średnie i szkolnictwo specjalne na terenie powiatu jarosławskiego. Szczególny wymiar miało rozpoczęcie roku w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, która to placówka ma nową dyrektor.

Nominacja na stanowisko dyrektora ZSEiO została wręczona Justynie Nalepie-Harpula podczas akademii zorganizowanej w auli koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej.  Starosta jarosławski Tadeusz Chrzan i naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Marta Kurpiel uczestniczyli także w otwarciu nowego roku w Zespole Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących.

- Młodzież to nasza przyszłość. Dziś zróbmy wszystko, dzięki czemu jutro będziemy korzystać z jej kreatywności, mądrości, przedsiębiorczości, ale i też wrażliwości, empatii, umiłowania piękna, dobra i sprawiedliwości – takie między innymi słowa skierował w swoim liście starosta Tadeusz Chrzan do uczniów, rodziców, nauczycieli i całego środowiska oświatowego powiatu. Życzył by rok szkolny 2019/2020 był dobrym czasem dla poszczególnych szkół, placówek i całej powiatowej edukacji.

Starosta Tadeusz Chrzan i naczelnik Marta Kurpiel uczestniczyli także w rozpoczęciu roku szkolnego w Szkole Mistrzostwa Sportowego. SMS będzie organizatorem pierwszych zawodów na Podkarpaciu w nowej dyscyplinie sportowej, teqballu, będącej swoistym połączeniem piłki nożnej i tenisa stołowego. Turniej o Puchar Starosty Jarosławskiego już 22 września!