Rekordowo przy stołach!

• Rekordowo przy stołach!. Aż 150 dzieci z całej Polski przyjechało do Jarosławia na prestiżowy turniej tenisa stołowego „Od Skrzata Do Mistrza Świata o Puchar PZTS i Starosty Jarosławskiego Tadeusza Chrzana”. Hala sportowa PWSTE pękała w szwach, a emocji nie brakowało!Dzieci stworzyły niesamowite widowisko, a ich liczba – 150, przerosła nawet oczekiwania organizatorów. Najlepsza ósemka z każdej kategorii wiekowej otrzymała pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową. Turniej „Od Skrzata Do Mistrza Świata” zapamiętają na długo. - To bardzo prestiżowy turniej, który cieszy się dużą renomą w naszym kraju. W Jarosławiu mogliśmy zobaczyć małych pingpongistów ze wszystkich stron naszego kraju. Nie bez powodu turniej odbywa się pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Ponadto dzieci przyciągają także atrakcyjne nagrody rzeczowe  – powiedział wiceprezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego, Kamil Dziukiewicz. W turnieju zagrali: skrzatki i skrzaci, żaczki i żacy oraz młodziczki i młodzicy. W niezapomniana i niezwykle uroczystej ceremonii otwarcia zawodów udział wzięły władze Polskiego Związku Tenisa Stołowego oraz Radni Powiatu Jarosławskiego. Bezpośrednio przed rozpoczęciem gier, władze Polskiego Związku Tenisa Stołowego uhonorowały złotą odznaką starostę jarosławskiego – Tadeusza Chrzana za wyjątkowe zasługi dla dyscypliny.   - Bardzo się cieszę z tego wyróżnienia to dla mnie wielka nobilitacja. Współpraca naszego powiatu z PZTS przebiega wzorcowo i wierzę, że przed nami jeszcze wiele ciekawych inicjatyw do zrealizowania – przekonywał starosta, Tadeusz Chrzan. - Życzę Polskiemu Tenisowi Stołowemu tak życzliwych ludzi jak nasz starosta Tadeusz Chrzan. Możemy na sobie polegać i  tworzyć dobre projekty. Dodam, że decyzja Zarządu była jednogłośna, co do przyznania Złotej Odznaki – podsumował Dziukiewicz. Podobnym odznaczeniem wyróżniono także zasłużonego dla podkarpackiego tenisa stołowego, byłego zawodnika Marka Frączka.Tekst: organizator turnieju, zdj. Starostwo Powiatowe w Jarosławiu.

Tekst: organizator turnieju, zdj. Starostwo Powiatowe w Jarosławiu.