Spotkanie noworoczno-opłatkowe powiatu jarosławskiego

  • Wydrukuj
  • Email
  • Spotkanie noworoczno-opłatkowe powiatu jarosławskiego. Dobrym zwyczajem - kultywowanym od wielu lat, jest coroczne spotkanie noworoczno-opłatkowe powiatu jarosławskiego na progu rozpoczętego roku. Tym razem odbyło się ono 16 stycznia 2020 r. To także doskonała okazja do podsumowanie tych działań, które samorząd powiatowy podjął na rzecz powiatu jarosławskiego i jego mieszkańców. W spotkaniu, którego gospodarzem był przewodniczący Rady Powiatu Jarosławskiego Marian Fedor, uczestniczyli samorządowcy, księża, przedstawiciele parlamentarzystów, służb mundurowych, instytucji, urzędów i organizacji z terenu powiatu jarosławskiego. Głos zabrali: poseł na Sejm Tadeusz Chrzan, członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Anna Huk oraz dyrektor generalny Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego Marcin Zaborniak. Modlitwę o pomyślność w rozpoczętym roku poprowadził archiprezbiter jarosławski ks. Andrzej Surowiec, zaś całość recitalem kolęd zwieńczył chór "Jarosław". O tym, co najważniejszego wydarzyło się w powiecie jarosławskim w ubiegłym roku opowiedział zaś starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Zapraszamy do obejrzenia jego wystąpienia, które jest dostępne TUTAJ lub pod poniższym fotoreportażem. View the embedded image gallery online at: https://www.powiat.jaroslawski.pl/aktualnosci/item/5357-spotkanie-noworoczno-oplatkowe-powiatu-jaroslawskiego#sigProId81be7c9c2e

Dobrym zwyczajem - kultywowanym od wielu lat, jest coroczne spotkanie noworoczno-opłatkowe powiatu jarosławskiego na progu rozpoczętego roku. Tym razem odbyło się ono 16 stycznia 2020 r. To także doskonała okazja do podsumowanie tych działań, które samorząd powiatowy podjął na rzecz powiatu jarosławskiego i jego mieszkańców.

W spotkaniu, którego gospodarzem był przewodniczący Rady Powiatu Jarosławskiego Marian Fedor, uczestniczyli samorządowcy, księża, przedstawiciele parlamentarzystów, służb mundurowych, instytucji, urzędów i organizacji z terenu powiatu jarosławskiego. Głos zabrali: poseł na Sejm Tadeusz Chrzan, członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Anna Huk oraz dyrektor generalny Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego Marcin Zaborniak. Modlitwę o pomyślność w rozpoczętym roku poprowadził archiprezbiter jarosławski ks. Andrzej Surowiec, zaś całość recitalem kolęd zwieńczył chór "Jarosław".

O tym, co najważniejszego wydarzyło się w powiecie jarosławskim w ubiegłym roku opowiedział zaś starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Zapraszamy do obejrzenia jego wystąpienia, które jest dostępne TUTAJ lub pod poniższym fotoreportażem.