Patenty oficerskie i medale "Za zasługi dla obronności kraju"

  • Wydrukuj
  • Email
  • Patenty oficerskie i medale "Za zasługi dla obronności kraju". Niezwykle miła, ale i emocjonująca uroczystość miała miejsce w starostwie powiatowym w Jarosławiu 5 marca. Komendant WKU w Jarosławiu, ppłk Robert Bajorski z udziałem starosty jarosławskiego Stanisława Kłopota, wręczył patenty oficerskie oraz srebrne medale "Za zasługi dla obronności kraju". Patenty oficerskie, podporuczników rezerwy, otrzymali Mariusz Chamiec oraz Maciej Sułkowski. Medale trafiły zaś do Heleny i Feliksa Daraszów z Tywonii w gminie Pawłosiów. Państwo Daraszowie wychowali trzech synów na wzorowych i ofiarnych żołnierzy. Wszyscy wyróżnieni otrzymali również drobne pamiątki, zarówno ze strony powiatu jarosławskiego, jak również WKU. Do gratulacji dołączył również przedstawiciel samorządu gminy Pawłosiów. View the embedded image gallery online at: https://www.powiat.jaroslawski.pl/aktualnosci/item/5454-patenty-oficerskie-i-medale-za-zaslugi-dla-obronnosci-kraju#sigProId372091ad84

Niezwykle miła, ale i emocjonująca uroczystość miała miejsce w starostwie powiatowym w Jarosławiu 5 marca. Komendant WKU w Jarosławiu, ppłk Robert Bajorski z udziałem starosty jarosławskiego Stanisława Kłopota, wręczył patenty oficerskie oraz srebrne medale "Za zasługi dla obronności kraju".

Patenty oficerskie, podporuczników rezerwy, otrzymali Mariusz Chamiec oraz Maciej Sułkowski. Medale trafiły zaś do Heleny i Feliksa Daraszów z Tywonii w gminie Pawłosiów. Państwo Daraszowie wychowali trzech synów na wzorowych i ofiarnych żołnierzy.

Wszyscy wyróżnieni otrzymali również drobne pamiątki, zarówno ze strony powiatu jarosławskiego, jak również WKU. Do gratulacji dołączył również przedstawiciel samorządu gminy Pawłosiów.