Ceremonia medalowa Kolping Frac Jarosław

  • Wydrukuj
  • Email
  • Ceremonia medalowa Kolping Frac Jarosław. 1 lipca 2020 r. kibice i sympatycy Kolping FRAC Jarosław mieli okazję uczestniczyć w ceremonii wręczenia złotych medali za triumf w LOTTO Superliga. Wszystko odbyło się podczas uroczystej ceremonii i konferencji prasowej. Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli: poseł Tadeusz Chrzan, wicemarszałek podkarpacki Piotr Pilch, przewodniczący Rady Powiatu Jarosławskiego Marian Fedor, starosta jarosławski Stanisław Kłopot, burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch, wicestarosta Jarosławski Mariusz Trojak, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Jarosław Bożena Łanowy, członek Zarządu Powiatu Krzysztof Cebulak, radny Powiatu Jarosławskiego Marek Kucab, prezes Podkarpackiego Związku Tenisa Stołowego i skarbnik Polskiego Związku Tenisa Stołowego Grzegorz Kiela oraz przedstawiciele sponsorów i zaprzyjaźnionych klubów sportowych z Jarosławia. - Z okazji zdobycia przez Kolping Frac Jarosław tytułu Drużynowego Mistrza Polskiej LOTTO Superligi Tenisa Stołowego w sezonie 2019/2020 proszę przyjąć moje najserdeczniejsze gratulacje! Kieruję je do zawodników, trenerów, działaczy, sponsorów, kibiców i wszystkich osób związanych z odniesionym sukcesem – mówił podczas uroczystości starosta St. Kłopot. - To wielki zaszczyt być Mistrzem Polski. Jeszcze większym jest świadomość, że Mistrz wywodzi się z ziemi jarosławskiej. Wierzę także, że to dobry prognostyk na kolejne lata i że tytuł mistrzowski na stałe zagości w Jarosławiu. Starosta jarosławski wręczył także pamiątkowe grawertony na ręce prezesa PKS Kolping Jarosław ks. Andrzeja Surowca i menadżera mistrzowskiego zespołu Kamila Dziukiewicza, który został wybrany przez kibiców Trenerem/Menadżerem sezonu 2019/2020.
  • Galeria

1 lipca 2020 r. kibice i sympatycy Kolping FRAC Jarosław mieli okazję uczestniczyć w ceremonii wręczenia złotych medali za triumf w LOTTO Superliga.

Wszystko odbyło się podczas uroczystej ceremonii i konferencji prasowej. Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli: poseł Tadeusz Chrzan, wicemarszałek podkarpacki Piotr Pilch, przewodniczący Rady Powiatu Jarosławskiego Marian Fedor, starosta jarosławski Stanisław Kłopot, burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch, wicestarosta Jarosławski Mariusz Trojak, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Jarosław Bożena Łanowy, członek Zarządu Powiatu Krzysztof Cebulak, radny Powiatu Jarosławskiego Marek Kucab, prezes Podkarpackiego Związku Tenisa Stołowego i skarbnik Polskiego Związku Tenisa Stołowego Grzegorz Kiela oraz przedstawiciele sponsorów i zaprzyjaźnionych klubów sportowych z Jarosławia.

- Z okazji zdobycia przez Kolping Frac Jarosław tytułu Drużynowego Mistrza Polskiej LOTTO Superligi Tenisa Stołowego w sezonie 2019/2020 proszę przyjąć moje najserdeczniejsze gratulacje! Kieruję je do zawodników, trenerów, działaczy, sponsorów, kibiców i wszystkich osób związanych z odniesionym sukcesem – mówił podczas uroczystości starosta St. Kłopot. - To wielki zaszczyt być Mistrzem Polski. Jeszcze większym jest świadomość, że Mistrz wywodzi się z ziemi jarosławskiej. Wierzę także, że to dobry prognostyk na kolejne lata i że tytuł mistrzowski na stałe zagości w Jarosławiu.

Starosta jarosławski wręczył także pamiątkowe grawertony na ręce prezesa PKS Kolping Jarosław ks. Andrzeja Surowca i menadżera mistrzowskiego zespołu Kamila Dziukiewicza, który został wybrany przez kibiców Trenerem/Menadżerem sezonu 2019/2020.