Nowy dyrektor w Centrum Opieki Medycznej

  • Wydrukuj
  • Email
  • Nowy dyrektor w Centrum Opieki Medycznej. Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu ma nowego dyrektora. Od 24 sierpnia, te obowiązki pełni Piotr Pochopień, który wygrał konkurs na to stanowisko. Jest prawnikiem z wykształcenia, pełnił m.in. funkcje prezesa spółki medycznej w Bochni i dyrektora Centrum Lux-Med w Rzeszowie. - Od nowego dyrektora oczekujemy stabilizacji ekonomicznej podległej mu placówki, jak również, oczywiście we współpracy z personelem COM, podnoszenia jakości oferowanych usług, bo jak warto podkreślać, szpital jest przede wszystkim dla pacjentów - mówił podczas krótkiego wprowadzenia starosta Stanisław Kłopot. Nowy dyrektor dodał, że swoją prace chciałby rozpocząć od dokładnego poznania podległego mu szpitala. Wprowadzenia na stanowisko dokonano podczas spotkania z kadrą zarządzającą szpitalem. Starosta St. Kłopot przedstawiając nowego dyrektora, podziękował także dotychczasowej p.o. dyrektora Monice Pachacz-Świderskiej za ponad rok ciężkiej pracy na tym stanowisku. - Korzystając z okazji, dziękuję także Państwu i za Państwa pośrednictwem, wszystkim pracownikom jarosławskiego szpitala, za ogromny trud, który wkładacie w swoją pracę, zwłaszcza teraz, podczas pandemii koronawirusa - tymi słowami starosta zwrócił się do uczestników krótkiego spotkania, na jego zakończenie.
  • Galeria

Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu ma nowego dyrektora. Od 24 sierpnia, te obowiązki pełni Piotr Pochopień, który wygrał konkurs na to stanowisko. Jest prawnikiem z wykształcenia, pełnił m.in. funkcje prezesa spółki medycznej w Bochni i dyrektora Centrum Lux-Med w Rzeszowie.

- Od nowego dyrektora oczekujemy stabilizacji ekonomicznej podległej mu placówki, jak również, oczywiście we współpracy z personelem COM, podnoszenia jakości oferowanych usług, bo jak warto podkreślać, szpital jest przede wszystkim dla pacjentów - mówił podczas krótkiego wprowadzenia starosta Stanisław Kłopot. Nowy dyrektor dodał, że swoją prace chciałby rozpocząć od dokładnego poznania podległego mu szpitala.

Wprowadzenia na stanowisko dokonano podczas spotkania z kadrą zarządzającą szpitalem. Starosta St. Kłopot przedstawiając nowego dyrektora, podziękował także dotychczasowej p.o. dyrektora Monice Pachacz-Świderskiej za ponad rok ciężkiej pracy na tym stanowisku.

- Korzystając z okazji, dziękuję także Państwu i za Państwa pośrednictwem, wszystkim pracownikom jarosławskiego szpitala, za ogromny trud, który wkładacie w swoją pracę, zwłaszcza teraz, podczas pandemii koronawirusa - tymi słowami starosta zwrócił się do uczestników krótkiego spotkania, na jego zakończenie.