• Konkurs fotograficzny „Znany i nieznany, wakacyjny Powiat Jarosławski” zakończony. Przedstawiamy zdjęcia wyróżnione w konkursie fotograficznym „Znany i nieznany, wakacyjny Powiat Jarosławski”. Przypominamy, iż głównym celem konkursu było ukazanie walorów turystycznych Powiatu Jarosławskiego, piękna przyrody czy ciekawych miejsc do odwiedzenia. Autorami wyróżnionych zdjęć są: Magdalena Dupel, Katarzyna Szarek oraz Hubert Iwanowski. Serdecznie gratulujemy! O szczegółach odbioru nagród poinformujemy drogą elektroniczną.
Fot. Katarzyna Szarek

O szczegółach odbioru nagród poinformujemy drogą elektroniczną.