Zmiany dowództwa w Garnizonie Jarosław

• Zmiany dowództwa w Garnizonie Jarosław. 23 września nastąpiła zmiana na stanowisku Dowódcy Garnizonu Jarosław i 14 Dywizjonu Artylerii Samobieżnej. Pełniący obowiązki dowódcy mjr Mateusz Tomaszewski przekazał stanowisko ppłk. Wojciechowi Drapale. Dowódcą 21 Dywizjonu Artylerii Przeciwlotniczej został natomiast ppłk Piotr Cichoń. Gratulujemy! W uroczystości wzięli udział m.in. dowódca 21 Brygada Strzelców Podhalańskich gen. bryg. Dariusz Lewandowski, dowódcy Jednostek Wojskowych podległych 21.BSP, przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb mundurowych oraz władz samorządowych, wśród których był również starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Uroczystość zakończyła defilada pododdziałów Garnizonu Jarosław. Zdjęcia: Krzysztof Kozłecki (14 das). Dziękujemy!

Uroczystość zakończyła defilada pododdziałów Garnizonu Jarosław.

Zdjęcia: Krzysztof Kozłecki (14 das). Dziękujemy!