• I etap konkursu fotograficznego „Pora na cztery pory roku w powiecie jarosławskim” rozstrzygnięty!. - Otrzymaliśmy ponad 80 fotografii z różnych zakątków naszego powiatu wraz ze zgłoszeniami. Cieszymy się, że ziemia jarosławska wciąż potrafi zaskakiwać swoim urokiem, a Wy nie ustajecie w poszukiwaniu jej piękna – tak o efektach konkursu opowiada starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Komisja konkursowa, biorąc pod uwagę walory przyrodnicze, historyczne i kulturowe powiatu jarosławskiego postanowiła przyznać następującym osobom zwycięskie miejsca: I miejsce ex aequo - Kinga Niźnik „Pogawędka z profesorem Edwardem Kieferlingiem” i Tomasz Turoń „Opowieści z Helusza” II miejsce - Grzegorz Fudali „Krzyż w polach” III miejsce ex aequo -  Patrycja Ciurko „Liściana kopuła” i Michał Figiela „Zima w Jodłowce” oraz wyróżnienia:Joanna Batiuk „Zimowy ZEK” Monika Fudali „Poznajesz mnie…” Anna Kuca „Trzy siostry” Damian Mac „Zimowa szata” Bogusław Momot „W zimowej szacie” Maciej Orlicki „Zimowy minimalizm” Marta Plichta Aleksandra Szajowska Wiktoria Sokół „Jarosławski most” Ignacy Wielgosz-HirnyO szczegółach odbioru nagród poinformujemy drogą elektroniczną. Zapraszamy do II etapu – Wiosna. Startujemy już 22 marca 2021 r. Zachęcamy do udziału!
Kinga Milena Niźnik_Pogawędka z prof. Edwardem Kieferlingiem

II miejsce - Grzegorz Fudali „Krzyż w polach”

oraz wyróżnienia:

1. Joanna Batiuk „Zimowy ZEK”
  2. Monika Fudali „Poznajesz mnie…”
  3. Anna Kuca „Trzy siostry”
  4. Damian Mac „Zimowa szata”
  5. Bogusław Momot „W zimowej szacie”
  6. Maciej Orlicki „Zimowy minimalizm”
  7. Marta Plichta
  8. Aleksandra Szajowska
  9. Wiktoria Sokół „Jarosławski most”