Wiwat Maj, 3 Maj!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Wiwat Maj, 3 Maj!. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, uroczystości Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja w Jarosławiu, przebiegały skromnie - z powodu pandemii koronawirusa, ale z powagą należną temu dniu. Mszy św, koncelebrowanej, w kościele pw. NMP Królowej Polski, towarzyszyło składanie kwiatów pod pomnikiem poświęconym Konstytucji 3 Maja. Jak podkreślali uczestnicy, należy mieć nadzieję, że już 11 listopada, spotkamy się wszyscy wspólnie, by uczcić rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. - Parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele służb i formacji mundurowych oraz urzędów i instytucji - modliliśmy się wspólnie w intencji Ojczyzny oraz złożyliśmy biało-czerwone wiązanki, w imię pamięci - tak o świątecznym dniu powiedział starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii (zdj. nr 1 i 10 - 14 dywizjon artylerii samobieżnej)
  • Galeria
zdj. 14 das

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, uroczystości Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja w Jarosławiu, przebiegały skromnie - z powodu pandemii koronawirusa, ale z powagą należną temu dniu. Mszy św, koncelebrowanej, w kościele pw. NMP Królowej Polski, towarzyszyło składanie kwiatów pod pomnikiem poświęconym Konstytucji 3 Maja. Jak podkreślali uczestnicy, należy mieć nadzieję, że już 11 listopada, spotkamy się wszyscy wspólnie, by uczcić rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

- Parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele służb i formacji mundurowych oraz urzędów i instytucji - modliliśmy się wspólnie w intencji Ojczyzny oraz złożyliśmy biało-czerwone wiązanki, w imię pamięci - tak o świątecznym dniu powiedział starosta jarosławski Stanisław Kłopot. 

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii (zdj. nr 1 i 10 - 14 dywizjon artylerii samobieżnej)