Medale dla jarosławian w sportach siłowych

• Wydrukuj
  • Email
  • Medale dla jarosławian w sportach siłowych. Jak nas poinformował Włodzimierz Schmidt, jarosławscy sportowcy odnieśli kolejne sukcesy w zawodach o randze mistrzowskiej. Mowa o Mistrzostwach Polski w Zalesiu, które odbyły się 8 i 9 maja, a chodzi o sporty siłowe. Ryszard Magdziak, senior z Jarosławia, zdobył złoty medal w konkurencji Single Deadlift w kategorii do 100 kg (Masters 65-69 lat) i z wynikiem 150 kg został Mistrzem Polski. Warto dodać, że Ryszard Magdziak jest tegorocznym mistrzem świata w swojej kategorii wagowej i wiekowej! Z kolei Włodzimierz Schmidt zdobył 3. miejsce w kategorii wagowej do 125 kg (Masters 40-44 w benchpress RAW),  z wynikiem 175 kg. - Te zawody zostały zorganizowane przez federację GPC /WUAP Polska Unia Trójboju Siłowego. Były to Mistrzostwa Polski i eliminacje do Mistrzostw Świata tejże federacji, które odbędą się w październiku w Pabianicach – wyjaśnia Włodzimierz Schmidt. Obydwaj medaliści z Jarosławia są zawodnikami klub Power Lifting Rzeszów. – Dziękujemy także za wsparcie firmie Dar-Pol Dariusz Kącicki, wspierali nas również zawodnik MMA Tomasz "Szajba" Kolcun i Grzegorz Maciaszek z Bomba Shop – podsumowuje występ Włodzimierz Schmidt.

Jak nas poinformował Włodzimierz Schmidt, jarosławscy sportowcy odnieśli kolejne sukcesy w zawodach o randze mistrzowskiej. Mowa o Mistrzostwach Polski w Zalesiu, które odbyły się 8 i 9 maja, a chodzi o sporty siłowe.

Ryszard Magdziak, senior z Jarosławia, zdobył złoty medal w konkurencji Single Deadlift w kategorii do 100 kg (Masters 65-69 lat) i z wynikiem 150 kg został Mistrzem Polski. Warto dodać, że Ryszard Magdziak jest tegorocznym mistrzem świata w swojej kategorii wagowej i wiekowej!

Z kolei Włodzimierz Schmidt zdobył 3. miejsce w kategorii wagowej do 125 kg (Masters 40-44 w benchpress RAW),  z wynikiem 175 kg. - Te zawody zostały zorganizowane przez federację GPC /WUAP Polska Unia Trójboju Siłowego. Były to Mistrzostwa Polski i eliminacje do Mistrzostw Świata tejże federacji, które odbędą się w październiku w Pabianicach – wyjaśnia Włodzimierz Schmidt.

Obydwaj medaliści z Jarosławia są zawodnikami klub Power Lifting Rzeszów. – Dziękujemy także za wsparcie firmie Dar-Pol Dariusz Kącicki, wspierali nas również zawodnik MMA Tomasz "Szajba" Kolcun i Grzegorz Maciaszek z Bomba Shop – podsumowuje występ Włodzimierz Schmidt.