Martyna Hajduk wicemistrzynią Podkarpacia juniorek

• Wydrukuj
  • Email
  • Martyna Hajduk wicemistrzynią Podkarpacia juniorek. Miniony weekend był niezwykle pracowity dla reprezentantów jarosławskiego Kolpinga. Przedstawiciele klubu startowali w Mistrzostwach Podkarpacia w kategorii żaków i juniorów. W niedzielę, 23 maja, w Ustrzykach Dolnych odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów, w których wystąpiły dwie reprezentantki Kolpingu - Jagoda Chwojko oraz Martyna Hajduk. Wicemistrzynią w grze pojedynczej województwa została Martyna Hajduk, która w finale uległa Zuzannie Wielgos z Rzeszowa. Na siódmym miejscu została sklasyfikowana Jagoda Chwojko. W turnieju drużynowym i grze podwójnej nasze zawodniczki zdobyły medale srebrne. Dzień wcześniej rozegrane zostały Mistrzostwa Podkarpacia skrzatów. Kolping w tych zawodach reprezentowało czterech zawodników: Aleksander Zielnik, Wojciech Flaumenhaft, Szymon Magdziak oraz Filip Bukowy. Największą niespodzianką całej imprezy był bardzo dobry występ będącego jeszcze skrzatem Wojciecha Flaumenhafta, który uplasował się na siódmej pozycji w turnieju gry pojedynczej oraz zdobył brązowy medal w grze podwójnej. Na 15. miejscu zmagania indywidualne zakończył Aleksander Zielnik, a Filip Bukowy i Szymon Magdziak zajęli miejsca w przedziale 27-30. Teraz przed Martyną Hajduk oraz uczennicami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu - Jagodą Chwojko i Anną Brzyską (sklasyfikowana na drugiej pozycji w ogólnopolskim rankingu juniorek) start w Drużynowych Mistrzostwach Polski do lat 18, które w czwartek rozpoczynają się w Ustrzykach Dolnych. Informacja: Kolping Jarosław

Miniony weekend był niezwykle pracowity dla reprezentantów jarosławskiego Kolpinga. Przedstawiciele klubu startowali w Mistrzostwach Podkarpacia w kategorii żaków i juniorów.

W niedzielę, 23 maja, w Ustrzykach Dolnych odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów, w których wystąpiły dwie reprezentantki Kolpingu - Jagoda Chwojko oraz Martyna Hajduk. Wicemistrzynią w grze pojedynczej województwa została Martyna Hajduk, która w finale uległa Zuzannie Wielgos z Rzeszowa. Na siódmym miejscu została sklasyfikowana Jagoda Chwojko. W turnieju drużynowym i grze podwójnej nasze zawodniczki zdobyły medale srebrne.

Dzień wcześniej rozegrane zostały Mistrzostwa Podkarpacia skrzatów. Kolping w tych zawodach reprezentowało czterech zawodników: Aleksander Zielnik, Wojciech Flaumenhaft, Szymon Magdziak oraz Filip Bukowy. Największą niespodzianką całej imprezy był bardzo dobry występ będącego jeszcze skrzatem Wojciecha Flaumenhafta, który uplasował się na siódmej pozycji w turnieju gry pojedynczej oraz zdobył brązowy medal w grze podwójnej. Na 15. miejscu zmagania indywidualne zakończył Aleksander Zielnik, a Filip Bukowy i Szymon Magdziak zajęli miejsca w przedziale 27-30.

Teraz przed Martyną Hajduk oraz uczennicami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu - Jagodą Chwojko i Anną Brzyską (sklasyfikowana na drugiej pozycji w ogólnopolskim rankingu juniorek) start w Drużynowych Mistrzostwach Polski do lat 18, które w czwartek rozpoczynają się w Ustrzykach Dolnych.

Informacja: Kolping Jarosław