• Konkurs „Pora na cztery pory roku w powiecie jarosławskim – wiosna” rozstrzygnięty!. Ogłoszenie oficjalnych wyników oraz wręczenie nagród, to wszystko miało miejsce 25 czerwca w sali narad Starostwa Powiatowego w Jarosławiu. A wyniki i nagrody tyczyły się oczywiście konkursu fotograficznego o wiośnie w powiecie jarosławskim. – Piękny powiat i wspaniała pora roku, jaką jest wiosna, to wszystko daje asumpt do ciekawych fotografii i trzeba powiedzieć, że nie zawiedliśmy się – mówił starosta Stanisław Kłopot, który jest organizatorem tego wydarzenia. Konkurs „Pora na cztery pory roku” w powiecie jarosławskim – II edycja „Wiosna”, trwał od 22 marca do 31 maja 2021 r. Wpłynęły 83 fotografie, a poziom wykonanych prac jest bardzo wysoki. Laureatami konkursu zostali: I miejsce ex aequo: Wiktoria Sokół „Przedwiośnie” Magdalena Dupel „Rzepakowa nostalgia” II miejsce ex aequo: Angelika Mielniczek „Kapliczka na wzgórzu” Katarzyna Szarek „Dmuchawce w promieniach zachodzącego słońca” III miejsce ex aequo cztery osoby: Aleksandra Leniar „Żywa przyroda” Jakub Huszlak „Zielono Mi” Damian Mac „Wiosna” Tomasz Turoń „Wiosenny Zek” Wyróżnienia: Julia Fijałek „Szukamy Wiosny” Wiktoria Kędracka „Różowe płatki” Konrad Lechociński „Sielska kraina” Anna Kuca „Akwen leśny” Patrycja Ciurko „Kwiat wiśni” 13 nagrodzonych fotografii będzie można już od początku lipca obejrzeć na tradycyjnej wystawie w holu Starostwa Powiatowego w Jarosławiu (na 2 piętrze). Początkiem lipca ruszy również 3. odsłona konkursu „Pora na cztery pory roku - lato”, która potrwa do 30 sierpnia.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce ex aequo:

Wiktoria Sokół „Przedwiośnie”

Magdalena Dupel „Rzepakowa nostalgia”

II miejsce ex aequo:

Angelika Mielniczek „Kapliczka na wzgórzu”

Katarzyna Szarek „Dmuchawce w promieniach zachodzącego słońca”

III miejsce ex aequo cztery osoby:

Aleksandra Leniar „Żywa przyroda”

Jakub Huszlak „Zielono Mi”

Damian Mac „Wiosna”

Tomasz Turoń „Wiosenny Zek”