IV Agro Targi Wschód zapraszają!

• IV Agro Targi Wschód zapraszają!. Już 28 i 29 sierpnia w Skołoszowie odbędą się IV Agro Targi Wschód. Towarzyszyć im będzie m.in. Festiwal Polskiej Wieprzowiny.Organizatorzy serdecznie zapraszają, oferując całe mnóstwo różnorodnych atrakcji. Jednym z patronów honorowych tego wydarzenia jest starosta jarosławski Stanisław Kłopot, który wspólnie z wójtem gminy Radymno Bogdanem Szylarem, zapraszają także na Dożynki Powiatowo-Gminne w Skołoszowie, 29 sierpnia! Więcej szczegółów na plakatach poniżej.

Więcej szczegółów na plakatach poniżej.