W ślad za oświadczeniem, wymierna pomoc.

  • Wydrukuj
  • Email
  • W ślad za oświadczeniem, wymierna pomoc.. W ślad za oświadczeniem Rady Powiatu Jarosławskiego w sprawie sytuacji na granicy polsko-białoruskiej i słów wsparcia dla służb i formacji mundurowych, w nim zawartych, poszły wymierne kroki. Radni zdecydowali o zakupie markowej pralki, w wyniku przeprowadzonej wśród nich składki. Pralka została przekazana na rzecz żołnierzy z jarosławskiego garnizonu, którzy pełnią służbę na wspomnianej granicy. Sprzęt zakupiono po zweryfikowaniu potrzeb i trafił już do odbiorców. Pełna treść oświadczenia dostępna jest TUTAJ
  • Galeria

W ślad za oświadczeniem Rady Powiatu Jarosławskiego w sprawie sytuacji na granicy polsko-białoruskiej i słów wsparcia dla służb i formacji mundurowych, w nim zawartych, poszły wymierne kroki. Radni zdecydowali o zakupie markowej pralki, w wyniku przeprowadzonej wśród nich składki.

Pralka została przekazana na rzecz żołnierzy z jarosławskiego garnizonu, którzy pełnią służbę na wspomnianej granicy. Sprzęt zakupiono po zweryfikowaniu potrzeb i trafił już do odbiorców.

Pełna treść oświadczenia dostępna jest TUTAJ