130-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jodłówce

  • Wydrukuj
  • Email
  • 130-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jodłówce. Szanowni Druhny i Druhowie OSP w Jodłówce, z okazji pięknego jubileuszu 130-lecia funkcjonowania Jednostki OSP, składam gratulacje i wyrazy uznania wszystkim druhnom i druhom za służbę, którą OSP w Jodłówce pełni na rzecz lokalnej społeczności. Ten dzień jest szczególny jeszcze z jednego powodu. Otrzymujecie nowoczesny wóz bojowy, który wydatnie wspomoże Wasze starania w dbaniu o bezpieczeństwo publiczne. OSP jest solą naszej ziemi. Z narażeniem własnego, ratujecie życie i zdrowie oraz dobytek i mienie ludzi, których spotkało nieszczęście. Ta służba, choć ciężka i niebezpieczna, daje powody do zasłużonej satysfakcji. Dziś jest okazja do wspólnego świętowania i podsumowania tych wszystkich lat, przez które – pod patronatem św. Floriana – służycie Bogu na chwałę, ludziom na ratunek. Wszystkim Państwu życzę wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym, osobistym i podczas pełnienia służby w szeregach Ochotniczej Straży Pożarnej. Z poważaniem starosta jarosławski Stanisław Kłopot Zdjęcia: Zdzisław Wójcik (dziękujemy).
  • Galeria

Szanowni Druhny i Druhowie OSP w Jodłówce,

z okazji pięknego jubileuszu 130-lecia funkcjonowania Jednostki OSP, składam gratulacje i wyrazy uznania wszystkim druhnom i druhom za służbę, którą OSP w Jodłówce pełni na rzecz lokalnej społeczności. Ten dzień jest szczególny jeszcze z jednego powodu. Otrzymujecie nowoczesny wóz bojowy, który wydatnie wspomoże Wasze starania w dbaniu o bezpieczeństwo publiczne.

OSP jest solą naszej ziemi. Z narażeniem własnego, ratujecie życie i zdrowie oraz dobytek i mienie ludzi, których spotkało nieszczęście. Ta służba, choć ciężka i niebezpieczna, daje powody do zasłużonej satysfakcji. Dziś jest okazja do wspólnego świętowania i podsumowania tych wszystkich lat, przez które – pod patronatem św. Floriana – służycie Bogu na chwałę, ludziom na ratunek.

Wszystkim Państwu życzę wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym, osobistym i podczas pełnienia służby w szeregach Ochotniczej Straży Pożarnej.

Z poważaniem starosta jarosławski Stanisław Kłopot

Zdjęcia: Zdzisław Wójcik (dziękujemy).