Raport z najnowszych inwestycji drogowych samorządu powiatowego

  • Wydrukuj
  • Email
  • Raport z najnowszych inwestycji drogowych samorządu powiatowego. Trwa przebudowa drogi powiatowej Kidałowice - Rokietnica. To 8 kilometrów trasy do całkowitej przebudowy, budowa i przebudowa chodników oraz kanalizacji na odcinku ponad 4 km, planowane jest także wyznaczenie przejścia dla pieszych przy końcu inwestycji w Rokietnicy, przy wlocie do drogi wojewódzkiej. Ponad 6 mln zł na inwestycję samorząd powiatowy pozyskał z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Do inwestycji dokładają się również gminy Pawłosiów, Rokietnica, Chłopice. Ruch także na powiatowych chodnikach. 6 czerwca odbyły się odbiory techniczne - z udziałem wykonawców, członków Zarządu Powiatu ze starostą Stanisławem Kłopotem, wicestarostą Mariuszem Trojakiem i członkami Zarządu: Markiem Kisielewiczem i Markiem Sobolewskim. Byli także przedstawiciele Powiatowego Zarządu Dróg w Jarosławiu z dyrektorem Pawłem Tworkiem. Efekty? Wola Rokietnicka - 100 m.; Święte - 500 m. (inwestycja dwuletnia); Łazy - 500 m. (inwestycja dwuletnia) - to nowe chodniki na drogach zarządzanych przez samorząd powiatowy. Inwestycje współfinansowały gminy Rokietnica i Radymno. Zapraszamy także do obejrzenia postępów przy drodze Pruchnik - Kramarzówka - Helusz. Artykuł dostępny jest TUTAJ
  • Galeria

Trwa przebudowa drogi powiatowej Kidałowice - Rokietnica. To 8 kilometrów trasy do całkowitej przebudowy, budowa i przebudowa chodników oraz kanalizacji na odcinku ponad 4 km, planowane jest także wyznaczenie przejścia dla pieszych przy końcu inwestycji w Rokietnicy, przy wlocie do drogi wojewódzkiej. Ponad 6 mln zł na inwestycję samorząd powiatowy pozyskał z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Do inwestycji dokładają się również gminy Pawłosiów, Rokietnica, Chłopice.

Ruch także na powiatowych chodnikach. 6 czerwca odbyły się odbiory techniczne - z udziałem wykonawców, członków Zarządu Powiatu ze starostą Stanisławem Kłopotem, wicestarostą Mariuszem Trojakiem i członkami Zarządu: Markiem Kisielewiczem i Markiem Sobolewskim. Byli także przedstawiciele Powiatowego Zarządu Dróg w Jarosławiu z dyrektorem Pawłem Tworkiem. Efekty? Wola Rokietnicka - 100 m.; Święte - 500 m. (inwestycja dwuletnia); Łazy - 500 m. (inwestycja dwuletnia) - to nowe chodniki na drogach zarządzanych przez samorząd powiatowy. Inwestycje współfinansowały gminy Rokietnica i Radymno.

Zapraszamy także do obejrzenia postępów przy drodze Pruchnik - Kramarzówka - Helusz. Artykuł dostępny jest TUTAJ